Dzisiaj jest Imieniny:
Szkoła Ucząca Się
OCENIANIE KSZTAŁTUJĄCE
OCENIANIE
KSZTAŁTUJĄCE
ZNAJDŹ NAS NA MAPIE SZKÓŁ ODKRYWCÓW TALENTÓW
SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

1% DLA NASZEJ SZKOŁY

WIĘCEJ
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

We wtorek 12 listopada odbędzie się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości dla klas IV-VIII.
Prosimy, aby uczniowie w tym dniu ubrali się w stroje apelowe i posiadali biało-czerwone kotyliony.


4 lekcja - klasy: IV A, V A,B,C,D oraz VI A,B.
5 lekcja - klasy: VI C,D; VII A,B,C oraz VIII A,B.
GALERIA ZDJĘĆ


WYNIKI KONKURSU NA NAJCIEKAWSZE PRZEBRANIE

        Kategoria klas I-III
    I miejsce - Hanna Zabłocka klasa II b
    II miejsce - Alicja Michalska klasa III b
    III miejsce - Fabian Ignaszak klasa III b

        Wyróżnienia:
    Zofia Winiarska klasa I a
    Emilia Frankowska klasa II b
    Aleksandra Posmyk klasa II c
    Julia Pawlak klasa II c

        Kategoria klas IV-VIII
    I miejsce - Amelia Rau klasa V c
    II miejsce - Julia Krama klasa V b
    III miejsce - Weronika Molenda klasa VI a
Serdecznie gratulujemy!
Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego pierwszy okres.
KONKURS NA NAJPIĘKNIEJESZĄ KARTKĘ URODZINOWĄ - WYNIKI

1 MIEJSCE
Martyna Kieloch klasa I b, Julia Suwary klasa I a, Mateusz Śliwiński klasa II b

2 MIEJSCE
Nikodem Jabłoński klasa I c, Paweł Skwarna klasa I c, Miłosz Suszyński klasa II b

3 MIEJSCE
Sebastian Galant klasa II a, Patryk Słobodzian klasa I c, Mikołaj Wieczorek klasa II c

WYRÓŻNIENIE
Maja Kwietniewska klasa I c, Jakub Konopski klasa  c, Hanna Zabłocka klasa II b, Adam Posert klasa II b

Serdecznie gratulujemy!
Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego pierwszy okres.
GALERIA ZDJĘĆ


"SZKOŁA DO HYMNU"

W piątek 8 listopada o godzinie 11:11 (w czasie 4 godziny lekcyjnej) wspólnie odśpiewamy Mazurek Dąbrowskiego.

W ten sposób włączymy się w akcję Szkoła do hymnu.

Prosimy, aby w tym dniu uczniowie klas I-VIII ubrali się w stroje apelowe i posiadali biało-czerwone kotyliony.
GALERIA ZDJĘĆ


KONKURS PATRIOTYCZNY - WYNIKI

    1 MIEJSCE
Mateusz Śliwiński klasa II b, Aleksander Prucnal klasa II c

    2 MIEJSCE
    Martyna Kieloch klasa I b

    3 MIEJSCE
Jagoda Dawidowicz klasa I a, Antonina Molenda klasa II c

WYRÓŻNIENIE - Adam Posert klasa II b
Serdecznie gratulujemy!
Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego pierwszy okres.



BYĆ JAK IGNACY


Szkoła Podstawowa nr 9 w roku szkolnym 2019/2020 bierze udział już w IV edycji programu Być jak Ignacy.

Klasa III b założyła koło "ODKRYWCY NAUKI", w ramach którego uczniowie będą odkrywać tajemnice nauki oraz poznawać sylwetki wybitnych polskich naukowców i wynalazców. 7 listopada 2019r. odbyły się pierwsze zajęcia z historii chorób i wielkich epidemii.
Uczniowie zapoznali się z sylwetką Stanisławy Adamowiczowej (lekarka i specjalistka zdrowia publicznego), w której postać wcieliła się jedna z prowadzących.

Następnie stworzyli własną grę planszową o chorobach, mapę skojarzeń ze słowami choroba oraz zapoznali się z prawdziwymi rekwizytami związanymi z medycyną - stetoskopem, ciśnieniomierzem oraz szpatułką laryngologiczną.
Na zakończenie wykonali krótkie scenki wykorzystując dostępne przyrządy.

Nauczyciele - Barbara Zegarowska oraz Paulina Bielawska
GALERIA ZDJĘĆ


URODZINY BIBLIOTEKI


30 października obchodziliśmy w naszej szkole URODZINY BIBLIOTEKI.
Z tej okazji podczas przerw na szkolnym korytarzu odbyły się konkursy ze słodkimi nagrodami.
Chętni uczniowie zaprezentowali również swoje przebrania przedstawiające postaci z bajek.
Ponadto klasy I-III, podczas wizyty w bibliotece, wzięły udział w quizie ze znajomości znanych baśni oraz w konkursie na najpiękniejszą urodzinową laurkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się do świętowania.
Organizatorzy: Katarzyna Anacka oraz Paulina Bielawska
GALERIA ZDJĘĆ


ZAWODY W UNIHOKEJU


25 października zakończyły się zawody w unihokeju dziewcząt klas VI w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży.
Nasza drużyna wywalczyła III miejsce.
Szkołę reprezentowały: Nikola Pawlaczyk, Wiktoria Podkówka, Paulina Łuszczek, Zuzanna Sochacka, Pola Cheba, Gabriela Szyszko, Weronika Kaczmarek, Oliwia Łastowska, Oliwia Żołyńska, Paulina Biała.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.
Opiekun: Monika Wolańska.
GALERIA ZDJĘĆ


WYWIADÓWKA NA SPORTOWO


24 października 2019 roku odbyła się w naszej szkole "Wywiadówka na sportowo".
W zmaganiach sportowych brali udział rodzice i uczniowie klasy IVA.

Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę .
GALERIA ZDJĘĆ


WARZYWNY STWOREK


W klasie II b odbył się konkurs na warzywnego stworka.
Uczniowie podczas zajęć wykonali pomysłowe prace, wykorzystując warzywa, owoce oraz inne akcesoria. Zwycięzców wyłoniło tajne głosowanie uczniów.
I miejsce: Natalia Białczak oraz Miłosz Suszyński.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały wyróżnienie.
GALERIA ZDJĘĆ



KONKURS PATRIOTYCZNY DLA KLAS I-III
Konkurs polega na wykonaniu: godła, kusz, tarcz, łuków, mieczy itp.
TECHNIKA DOWOLNA.
Prace składamy do 07.11.2019 r. w świetlicy szkolnej lub w gabinecie 102.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE
Organizatorzy: Paulina Bielawska oraz Aleksandra Brończyk.

POLA NADZIEI


Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wlkp. serdecznie dziękuje za aktywny udział w akcji Pola Nadziei wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom oraz nauczycielom.

Do podziękowań dołącza się Samorząd Uczniowski oraz opiekun p. Aleksandra Brończyk.

ZDROWE ŚNIADANIE w II b


GALERIA ZDJĘĆ


PASOWANIE NA UCZNIA PIERWSZEJ KLASY

14 października, w Dniu Edukacji Narodowej w naszej Szkole odbyła się jedna z ważniejszych uroczystości - PASOWANIE NA UCZNIA.
Ceremonia rozpoczęła się wystąpieniem Pani Wicedyrektor Moniki Wulkiewicz, która powitała wszystkich zebranych oraz życzyła pierwszakom wiele sukcesów, satysfakcji oraz przyjaźni, które pozostaną z nimi na lata. Kilka słów do klas pierwszych skierowała także przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

Podczas części artystycznej, uczniowie klas pierwszych oraz klas 4-8, przedstawili program artystyczny. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie, którego dokonała Pani Wicedyrektor. Pierwszoklasiści zostali oficjalnie powitani i przyjęci do społeczności szkolnej, stali się prawowitymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Kochanowskiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Uczniowie klas pierwszych w obecności Rodziców, Nauczycieli i Pani Wicedyrektor ślubowali:

"My uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 9 w Gorzowie Wielkopolskim Ślubujemy!
Być pilnymi i wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami.
Obiecujemy godnie reprezentować i dbać o dobre imię naszej szkoły.
Swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom."

Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali z rąk wychowawców pamiątkowe dyplomy.
Uroczystość dostarczyła wszystkim wielu wzruszeń.
GALERIA ZDJĘĆ

Poniedziałek 14 października b.r. - Dzień Edukacji Narodowej.

Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

Świetlica szkolna zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godz. 7.00 - 16.30.


ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT

Zapraszam do udziału w zbiórce akcesoriów oraz karmy dla zwierząt.

Liczy się każda pomoc - smycze, obroże, koce polarowe, żwirek dla kotów, legowiska, zabawki (przeznaczone dla zwierząt), karma oraz inne akcesoria.

Zebrane dary zostaną przekazane Ogólnopolskiemu Towarzystwu Ochrony Zwierząt ANIMALS.

Akcja trwa do końca listopada w gabinecie 102.
Organizator - Paulina Bielawska

GORZOWSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY

9 października 2019 r. odbyła się Gorzowska Spartakiada Młodzieży - Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym.

Naszą szkołę reprezentowali:
Hanna Drzewiecka i Marta Zieleńska oraz Wojciech Bracik i Aleksander Kucharski.
W kategorii dziewcząt zajęliśmy II miejsce i awansowaliśmy do Finału Województwa Lubuskiego, natomiast w kategorii chłopców zajęliśmy V miejsce.

Serdecznie gratulujemy
GALERIA ZDJĘĆ

Zawody z Tenisa stołowego

7 października 2019 r. odbyła się Gorzowska Spartakiada Młodzieży w tenisie stołowym.

Naszą szkołę reprezentowali:
Wanessa Kulczycka, Oliwia Łastowska, Julia Kwiatkowska, Hubert Staniak, Jakub Śnieg.
W kategorii dziewcząt zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy do Finału Województwa, natomiast w kategorii chłopców po wyrównanej walce zajęliśmy V miejsce.
Serdecznie gratulujemy



KONKURS "TEN MAGICZNY CZAS" dla klas I - VIII

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu zaprasza do wzięcia udziału w 18 OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM NA PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ PT.: "TEN MAGICZNY CZAS..."

Cele konkursu:
- promowanie wśród uczniów zainteresowań filatelistycznych,
- rozwijanie umiejętności plastycznych i kreatywności uczniów.

Wymagania konkursowe:
Prace powinny być wykonane na papierze technicznym, format A5, jednostronnie.
Kartka pocztowa powinna zawierać treści nawiązujące do tematu konkursu.
Technika wykonania prac: ołówek, kredka, flamaster, farba (akwarelowa, olejna, akrylowa).

Prace konkursowe wraz z oświadczeniem i informacją o autorze, należy składać do 25 października w gabinecie 102.

Załączniki:
Informacja o autorze.
Zgoda na wykorzystanie projektu kartki pocztowej oraz wizerunku dziecka.

Regulamin:
Regulamin konkursu.
Organizator konkursu w szkole - Paulina Bielawska
ZABAWA INTEGRACYJNA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

GALERIA ZDJĘĆ


DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

26. 09. 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych.
Uczniowie przygotowali z tej okazji flagi różnych krajów europejskich oraz lapbooki za pomocą których przedstawione zostały treści tematyczne dotyczące różnorodnych krajów obcojęzycznych.

Uczniowie mogli wziąć także udział w konkursie na rozpoznanie języków po wysłuchaniu różnorodnych nagrań.
W trakcie lekcji nauczyciele językowcy przedstawiali ciekawostki dotyczące nauki języków obcych.


INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

25 września 2019 r. odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas V-VIII.
Mateusz Posmyk zajął III miejsce wśród chłopców z klas piątych.

     Serdecznie gratulujemy!!
GALERIA ZDJĘĆ


Od poniedziałku rusza w naszej szkole sprzedaż cebulek żonkili na rzecz Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Koszt jednej cebulki to 2 złote.
Zapraszamy do udziału w akcji.
Samorząd Uczniowski.

SPRZĄTANIE ŚWIATA 20 WRZEŚNIA 2019

GALERIA ZDJĘĆ


NARODOWE CZYTANIE

Za nami ósma odsłona Narodowego Czytania.
W tym roku Prezydent Andrzej Duda z Małżonką zaproponowali do czytania Nowele polskie, m.in. Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej czy Marii Konopnickiej.

Nasza szkoła włączyła się do akcji w piątek, 6 września.
Uczniowie czytali polskie nowele na podwórku przed szkołą, na korytarzu i w klasie.
Najczęściej wybieranym utworem była Katarynka Bolesława Prusa.
GALERIA ZDJĘĆ


GALERIA ZDJĘĆ


STYPENDIUM SZKOLNE O CHARAKTERZE SOCJALNYM
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Dokumentacja

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W KLASACH ÓSMYCH


GALERIA ZDJĘĆ


UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W KLASACH 1-7


GALERIA ZDJĘĆ


Do góry
Dziennik
Logowanie
Dostęp do e-dziennika
Nasza Szkoła  
Nabór 2019/2020
Dokumenty szkolne
Szkoła promująca zdrowie
Szkoła bez granic
Organizacja
Organizacja roku szkolnego
Sekretariat
Świetlica
Biblioteka
Szkoła bez przemocy
Zobacz nasz udział
Certyfikat Szkoły z Klasą
Dyplom Szkoły z Klasą
Informacje BIP
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl