Zobacz nasz udział
kliknij na obrazek

JESTEŚ

NASZYM GOŚCIEM

JESTEŚMY SZKOŁĄ ODKRYWCÓW TALENTÓW!

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego otrzymała zaszczytny tytuł "Szkoła Odkrywców Talentów" przyznawany w ramach akcji prowadzonej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. więcej...
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego
Gorzów Wielkopolski
rodzaj instytucji: szkoła
adres: Nowa 7
tel.: 957364597
e-mail: sp9@edu.gorzow.pl
WWW: http://www.sp9.gorzow.pl
Osoba do kontaktu: dyr Jolanta Hreniak
                                                      ZNAJDŹ NAS NA MAPIE SZKÓŁ ODKRYWCÓW TALENTÓW

Ten zaszczytny tytuł uzyskaliśmy w Roku Szkolnym 2010/2011. Wierzymy, że zdolne i utalentowane jest każde dziecko, dlatego przyglądamy się wszystkim naszym uczniom.

POZNAJCIE NIEKTÓRYCH Z NICH TYCH, KTÓRZY ODNALEŹLI JUŻ SWOJE PASJE.

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW
Tytuł zajęć, pracy dodatkowej lub dziedzina aktywności: zespół wokalny "KLAPS"
Opis zajęć, pracy dodatkowej lub dziedzin aktywności: grupowe i indywidualne z emisji głosu, interpretacji piosenki, prezentacji scenicznej. Umożliwiają uczniom wspólne muzykowanie i rozwijanie zainteresowań. Najzdolniejsi przygotowują się do wystąpień solowych np. z okazji świąt, podczas Konkursu Talentów, Konkursu Piosenki Szkolnej
Opis dokonań uczniów: 1 i 2 miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki MAC Edukacji. Laureaci i wyróżnieni w Lubuskim Dziecięcym Konkursie Piosenki
Zajęcia służą odkrywaniu i rozwijaniu uzdolnień: artystycznych
Tytuł zajęć, pracy dodatkowej lub dziedzina aktywności: pozalekcyjne zajęcia sportowe
Opis zajęć, pracy dodatkowej lub dziedzin aktywności: prowadzone są dla wszystkich chętnych uczniów klas 4-6, z zakresu piłki ręcznej, nożnej, koszykówki, tenisa stołowego, judo. Uwzględniają potrzeby ruchowe uczniów, rozwijają ich zainteresowania, mają wpływ na przyjmowanie postaw społecznych, uczą aktywnego spędzania czasu wolnego
Opis dokonań uczniów: 1 miejsce w Wojewódzkich Finałach w Piłce Ręcznej, 4 miejsce w Wojewódzkich Finałach w Tenisie Stołowym, 1, 2, 3 miejsce w Mini Sumo, w końcowej klasyfikacji Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży zawsze zajmujemy czołowe miejsca 1-5.
Zajęcia służą odkrywaniu i rozwijaniu uzdolnień: sportowych
Tytuł zajęć, pracy dodatkowej lub dziedzina aktywności: "Zajęcia muzyczne dla uczniów z pasją" - zespół wokalny dla uczniów klas 2 - 5, którzy mogą sami proponować tematy zajęć i nowy repertuar.
Opis zajęć, pracy dodatkowej lub dziedzin aktywności: Rozbudzanie twórczej postawy i wrażliwości na różnorodność muzyki. Nauka śpiewu solowego i zespołowego poprzedzona intensywnymi ćwiczeniami doskonalącymi umiejętności wokalne. Organizowanie prezentacji artystycznych wpływających na wzrost motywacji i samooceny uczniów.
Opis dokonań uczniów: Uzyskanie tytułów laureata oraz wyróżnień na Ogólnopolskim Konkursie Wygraj Sukces, Lubuskim Dziecięcym Festiwalu Piosenki Pro Arte, Turnieju Jednego Wiersza, Festiwalu Kolęd i Pieśni Bożonarodzeniowych w Różankach i w Ściechowie, Konkursie Pieśni Patriotycznych w Poznaniu.
Zajęcia służą odkrywaniu i rozwijaniu uzdolnień: artystycznych
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
I miejsce w konkursie na stronę miesiąca listopad 2005
Tytuł Szkoła Miesiąca