Dzisiaj jest Imieniny:
Historia i działalność zespołu w naszej szkole:

    Szkolny zespół wokalny działa w naszej szkole od 1995 r.
Pierwotnie nosił nazwę "Na ostatnią chwilę", a obecnie - "KLAPS".
Zespół skupiał dziewczęta z klas IV - VIII, później IV - VI, a od 2001 r. również chłopców i dzieci młodsze.
Celem zajęć jest rozśpiewanie i umuzykalnienie dzieci, rozwijanie wrażliwości na muzykę, kształtowanie zainteresowań i uzdolnień, doskonalenie umiejętności wokalnych i przygotowanie uczniów do prezentacji swych uzdolnień artystycznych.
    Od początku istnienia zespół uświetniał niemalże wszystkie uroczystości szkolne, takie jak np.: Pasowanie na ucznia pierwszej klasy, Dzień Edukacji Narodowej, Święto Patrona Szkoły, Dzień Matki i Ojca, Zakończenie roku szkolnego, konkursy przyrodnicze itp.
    Wychodziliśmy z programem artystycznym również na zewnątrz, współpracując ze środowiskiem lokalnym. Z przedszkolami, Domem Małego Dziecka, Parafią św. Antoniego, Domem Opieki Społecznej. Występowaliśmy podczas obchodów Dni Gorzowa (koncert nad Wartą), otwarcia wystawy w WOM-ie, na festynie dla pracowników STILONU.
Ściśle współpracujemy ze szkolnym kołem teatralnym "Melpomenka". Wspólnie przygotowujemy przedstawienia teatralne, które wystawiamy nie tylko w szkole dla uczniów i rodziców, lecz również poza nią (przedszkola, Dom Małego Dziecka).


    Występy
Koncert laureatów w Kostrzyniu Uczennica Karolina Algrecht - koncert laureatów Przedstawienie muzyczne w szkole Zajęcia wokalne w studio nagrań
Miejski Konkurs Piosenki Zajęcia w studio nagrań Uczennica Elwira Dąbrowska - Miejski Konkurs Piosenki

Nasze Sukcesy:
Rok 2002/2003
1. Zespół "Na ostatnią chwilę" w składzie: Kamil Pawlikowski, Izabela Dejneko, Aleksandra Żylewicz, Kamila Jakubowska otrzymuje tytuł laureata w gorzowskim przeglądzie zespołów muzycznych PARA 2003.
2. Patrycja Prochacka - tytuł laureata w Lubuskim Konkursie Piosenki na szczeblu rejonowym i wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim.
Rok 2003/2004
1. Karolina Albrecht - tytuł laureata w Lubuskim Konkursie Piosenki na szczeblu rejonowym i tytuł laureata na szczeblu wojewódzkim.
2. Zespół "Na ostatnią chwilę" w składzie: Dawid Obłąk, Jagoda Raczyńska, Izabela Kalicińska i Anna Bacherek - tytuł laureata w gorzowskim przeglądzie zespołów muzycznych PARA 2004.
3. Zespół w składzie: Dawid Obłąk, Anna Bacherek i Patrycja Prochacka - wyróżnienie w Lubuskim Konkursie piosenki na szczeblu rejonowym.
Rok 2004/2005
1. Marta Ksiażek - I miejsce w Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek.
2. Zespół w składzie: Patrycja Prochacka, Karolina Albrecht i Marianna Pierzchalska - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek.
3. Marta Książek - tytuł laureata w Lubuskim Konkursie Piosenki na szczeblu rejonowym.
4. Patrycja Prochacka - tytuł laureata w Lubuskim Konkursie Piosenki na szczeblu rejonowym.
5. Zespół "KLAPS" w składzie: Dawid Obłąk, Jagoda Raczyńska, Izabela Kalicińska i Anna Bacherek - tytuł laureata w Lubuskim Konkursie Piosenki na szczeblu rejonowym.
6. Karolina Albrecht - wyróżnienie w eliminacjach wstępnych do konkursu "Wygraj sukces".
Lubuski Dziecięcy Konkurs Piosenki
    Trzeciego marca 2006 r. w Grodzkim Domu Kultury odbył się Lubuski Dziecięcy Konkurs Piosenki. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: KLAPS pod kierunkiem p. Agnieszki Rogowskiej-Zmelty i SKRZACIKI pod kierunkiem p. Doroty Meyer. Oprócz zespołów zaprezentowali się również soliści: Justyna Siudajewska z klasy II a i Kamil Szczygieł z IV c.
Tytuł laureata i nomincję do konkursu na szczeblu wojewódzkim otrzymał Kamil Szczygieł. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Lubuski Dziecięcy Konkurs Piosenki
Dziecięcy Konkurs Piosenki Dziecięcy Konkurs Piosenki Dziecięcy Konkurs Piosenki
Dziecięcy Konkurs Piosenki Dziecięcy Konkurs Piosenki Dziecięcy Konkurs Piosenki Dziecięcy Konkurs Piosenki
Do góry
Dziewiątka  
Nasza Szkoła
Nasze klasy
Dokumenty szkolne
Szkoła promująca zdrowie
Klaps
Gazetka szkolna
Szkoła bez granic
Projekty unijne
Organizacja
Organizacja roku szkolnego
Sekretariat
Świetlica
Biblioteka