Dzisiaj jest Imieniny:

ROK 2016/2017

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
MATEUSZ WĄCHALSKI FINALISTA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I PRZYRODY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
HANNA MRÓZ FINALISTKA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

ROK 2015/2016

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
PAWEŁ ŻUKOWSKI STYPENDYSTA PREZYDENTA MIASTA GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO
LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII I SPOŁECZEŃSTWA
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
MAGDALENA BABACZ LAUREAT MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU PIEŚNI RELIGIJNEJ IM. JANA PAWŁA II W ŚWIĘTNIE
MAGDALENA CHANDY FINALISTA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z PRZYRODY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
KAMIL TOMASIK FINALISTA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO I PRZYRODY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
MARTYNA RACHUBA FINALISTKA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ROKSANA RÓŻAŃSKA FINALISTKA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
KALINA PIECIUL FINALISTKA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

ROK 2014/2015

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
KAMIL TOMASIK STYPENDYSTA PREZYDENTA MIASTA GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO
LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z PRZYRODY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
MAKSYMILIAN BATÓG FINALISTA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
KACPER PAWELEC FINALISTA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
MARTA SZYSZKO FINALISTKA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

ROK 2013/2014

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
IGOR ŚNIADY STYPENDYSTA IV STOPNIA PREZYDENTA MIASTA GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO
LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII I SPOŁECZEŃSTWA
FINALISTA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z PRZYRODY
TOMASZ ŻUKOWSKI, ALBERT PIÓRKOWSKI FINALIŚCI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII I SPOŁECZEŃSTA
JAKUB WOLSKI, ALAN RYZIŃSKI FINALIŚCI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z PRZYRODY
WERONIKA KRAWCZYK I MIEJCE W KATEGORI SP I G W VII OGÓLNOPOLSKIM i XI MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE "IGŁĄ MALOWANE"

ROK 2012/2013

W grudniu 2012 r. szkoła uzyskała tytuł Szkoły Uczącej Się przyznanej przez CEO w Warszawie oraz szkoły będącej członkami Klubu SUS
IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
JAKUB KRYSTEK, MARCIN STRZESAK FINALIŚCI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII I SPOŁECZEŃSTWA
JAKUB KRYSTEK FINALISTA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z PRZYRODY
JAKUB KRYSTEK, ANNA KARATKIEWICZ, KLAUDIA POGRANICZNA I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO "MOVE UP" (ZESPOŁOWO)
KAROLINA KRASICKA, KLAUDIA POGRANICZNA, JULIA KŁOSEK, OLIWIA KOTOWICZ I, II I III MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM
MARTYNA RACHUBA LAUREAT I STOPNIA (I m.) W OLIMPIADZIE WIEDZY ARCHIMEDES PLUS
IGOR ŚNIADY LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MITOLOGICZNEGO "OLIMPUS"
OLGA WOSIAK II MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "SŁONECZNA ZAKŁADKA"
MAGDALENA BABACZ, ALEKSANDRA JURGIELEWICZ OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI "WYGRAJ SUKCES - DWA WYRÓŻNIENIA"
MAGDALENA BABACZ, ALEKSANDRA JURGIELEWICZ OGÓLNOPOLSKI DZIECIĘCO - MŁODZIEŻOWY FESTIWAL PIOSENKI "O BURSZTYNOWĄ NUTKĘ"
W TRZEBIATOWIE DWA PIERWSZE MIEJSCA W KATEGORI KLAS I-III ORAZ IV-VI
ALAN KULCZYCKI, SAMUEL KULCZYCKI, ADRIAN PARADOWSKI GORZOWSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY: I MIEJSCE WTENISIE STOŁOWYM
DRUŻYNA CHŁOPCÓW KLAS IV- VI I MIEJSCE W FINALE W WOJEWÓDZKIEJ SPARTAKIADZIE MŁODZIEŻY

ROK 2011/2012

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
JAKUB KRYSTEK LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z PRZYRODY
JAKUB KRYSTEK I MIEJSCE W II - GIM MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO "MOVE UP"
MONIKA KOSECKA KONKURS WOKALNO - MUZYCZNY
"O KŁODAWSKIEGO SŁOWIKA"
KAROL GARDZIELEWICZ ZDOBYWCA TUTUŁU KRÓLA STRZELCÓW
W MISTRZOSTWACH POLSKI - U11
KAROL GARDZIELEWICZ II MIEJSCE W MIĘZYNARODOWYM TURNIEJU DENNMARK CUP
OSKAR JUREC-GLEZNER I MIEJSCE W II - GIM MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO "MOVE UP"
MATEUSZ SZYMAŃSKI I MIEJSCE W II - GIM MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO "MOVE UP"

ROK 2010/2011

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
MONIKA KOSECKA I MIEJSCE W III OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PIOSENKI
WYDAWNICTWA MAC EDUKACJA
MONIKA KOSECKA LAUREATKA LUBUSKIEGO DZIECIĘCEGO FESTIWALU PIOSENKI
W NOWEJ SOLI
MONIKA KOSECKA WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU PIOSENKI
W POZNANIU
MONIKA KOSECKA NOMINACJA DO OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU "WYGRAJ SUKCES"
OSKAR JUREC-GLEZNER III MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE "ALFiK" HUMANISTYCZNY

ROK 2009/2010

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
KAMILA JANICKA LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "OLIMPUS" Z HISTORII
KAMILA JANICKA FINALISTA W "MAŁYM" FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "SŁOWO DAJĘ"
KAMILA JANICKA III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "ALBUS" Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
KAMILA JANICKA II MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM TURNIEJU O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO
KAMILA JANICKA I MIEJSCE W SZÓSTYM MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM
LAURA STACHOWSKA LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "OLIMPUS" Z HISTORII

ROK 2008/2009

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
JAKUB DZITKOWSKI FINALISTA KONKURSU MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO
JAKUB DZITKOWSKI LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MULTITEST Z HISTORII
JACEK KŁODZIŃSKI I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM "EKOPLANETA"
JACEK KŁODZIŃSKI LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MULTITEST Z HISTORII
JAKUB OWSIAŃSKI LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "OLIMPUS" Z HISTORII
JAGODA RACZYŃSKA LAUREAT LUBUSKIEGO DZIECIĘCEGO FASTIWALU PIOSENKI "PRO-ARTE"
JAGODA RACZYŃSKA LAUREAT "TURNIEJU JEDNEGO WIERSZA"

ROK SZKOLNY 2007/2008

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
MATEUSZ GAWRYCH FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO
MATEUSZ GAWRYCH II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "OLIMPUS" Z HISTORII
PATRYCJA WOŹNIAK LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO
PATRYCJA WOŹNIAK LAUREAT II STOPNIA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO
"OXFORDTEST HISTORIA PLUS"
PATRYCJA WOŹNIAK II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "OLIMPUS" Z HISTORII

ROK SZKOLNY 2006/2007

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
DOMINIKA GŁOWACKA LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO
DOMINIKA GŁOWACKA II MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE "NA SKRZYDŁACH FANTAZJI"

ROK SZKOLNY 2005/2006

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
PAWEŁ DRAGUN I MIEJSCE W GORZOWSKIEJ SPARTAKIADZIE MŁODZIEŻY W PIĄTKACH PIŁKARSKICH
PIOTR KUŹNIAK FINALISTA PRZEDMIOTOEGO KONKURSU Z HISTORII
PATRYCJA PROCHACKA WYRÓŻNIENIE W LUBUSKIM FESTIWALU PIOSENKI W ZIELONEJ GÓRZE
PATRYCJA PROCHACKA NOMINACJA DO MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU PIOSENKI W NOWEJ SOLI
PATRYCJA PROCHACKA WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "EKO-PLANETA"

ROK SZKOLNY 2004/2005

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
WOJCIECH DOBRZYŃSKI II MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO "EUROPA BEZ GRANIC"
KATARZYNA SOBUSIAK FINALISTA KONKURSU MATEMATYCZNEGO
KATARZYNA SOBUSIAK II MIEJSCE W MIĘDZYSZKONYM KONKURSIE "NA SKRZYDŁACH FANTAZJI"
ALEKSANDRA TROJANOWSKA FINALISTA REJONOWEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z PRZYRODY

ROK SZKOLNY 2002/2003

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
IZABELA DEJNEKO LAUREAT W GORZOWSKIM PRZEGLĄDZIE AMATORSKIEGO RUCHU ARTYSTYCZNEGO "PARA-2003"
BARTOSZ HRENIAK WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE SKRZYPCOWYM MUZYKI BAROKOWEJ
KAMILA JAKUBOWSKA LAUREAT W GORZOWSKIM PRZEGLĄDZIE AMATORSKIEGO RUCHU ARTYSTYCZNEGO "PARA-2003"
SARA KIEŁPIŃSKA I MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE "JĘZYKOWE POTYCZKI"
SARA KIEŁPIŃSKA WYRÓZNIENIE W LUBUSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM
ANDRZEJ SMOLIŃSKI LAUREAT WOJEWÓDZKIEJ OLIMPIADY Z HISTORII
ANDRZEJ SMOLIŃSKI LAUREAT WOJEWÓDZKIEJ OLIMPIADY Z INFORMATYKI
ANDRZEJ SMOLIŃSKI III MIEJSCE W REGIONALNYM KONKURSIE JĘZYKÓW OBCYCH
ALEKSANDRA ŻYLEWICZ LAUREAT GORZOWSKIEGO PRZEGLĄDU AMATORSKIEGO RUCHU ARTYSTYCZNEGO "PARA 2003"

ROK SZKOLNY 2001/2002

IMIĘ I NAZWISKO
OSIĄGNIĘCIA
AGATA NAWROCKA I MIEJSCE W ELIMINACJACH DO MISTRZOSTW POLSKI
"MŁODZICZEK" W JUDO
SARA KIEŁPIŃSKA LAUREAT OLIMPIADY WOJEWÓDZKIEJ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
MATEUSZ NIECZAJ LAUREAT LUBUSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO
Do góry
Dziewiątka
1% DLA NASZEJ SZKOŁY

WIĘCEJ
Nasza Szkoła  
Nasze klasy
Dokumenty szkolne
Szkoła promująca zdrowie
Gazetka szkolna
Szkoła bez granic
Organizacja
Organizacja roku szkolnego
Sekretariat
Świetlica
Biblioteka