Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA REALIZACJĘ PROJEKTU
"NAUKA OTWIERA DRZWI DO WIEDZY" 29 LISTOPADA 2013 R

29 listopada podsumowaliśmy projekt "Nauka otwiera drzwi do wiedzy" współfinansowany ze środków unijnych.
Na uroczystości obecni byli m. in. Wicewojewoda Lubuski Jan Świrepo, Zastępca Prezydenta Miasta Alina Nowak, Zastępca Prezydenta Miasta Stefan Sejwa, Lubuski Wicekurator Oświaty Radosław Wróblewski, Przewodniczący Rady Miasta Jerzy Sobolewski.
    Projekt realizowany był w naszej szkole od 01 czerwca 2012r. do 30 listopada 2013r. Jego koszt to 254.551 zł. Projekt skierowany był do uczniów klas IV-VI.
Głównym jego celem było wyrównanie szans edukacyjnych i podniesienie wyników w nauce z takich przedmiotów jak matematyka, język polski, czy przyroda, a także wzrost świadomości i ekspresji kulturalnej poprzez muzykę i teatr.     Po podsumowaniu projektu przez panią dyrektor Jolantę Hreniak, uczniowie otrzymali dyplomy za udział w zajęciach, a przyrodnicy, także albumy.
    Dzięki projektowi nasza szkoła wzbogaciła się sprzęt multimedialny i liczne pomoce dydaktyczne.

"DODATKOWE ZAJĘCIA EDUKACYJNO - ROZWOJOWE
DLA DZIECI KLAS I-III"

Projekt nr WND-POKL.09.01.02-08-177/11 "Dodatkowe zajęcia edukacyjno - rozwojowe dla dzieci klas I - III gorzowskich szkół podstawowych"

Miasto Gorzów Wlkp. w roku szkolnym 2012/2013 i 2013/2014 realizowało w 16 gorzowskich szkołach podstawowych projekt systemowy, którego głównym celem było wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów klas I - III poprzez indywidualizację procesu nauczania i wychowania.

Nabór 2020/2021